Jdi na obsah Jdi na menu

Prázdninová výstava 2013 - Přeštice

6. 6. 2013

 

Prázdninová výstava 2013
Dne 4. června 2013 byla zahájena výstava prací žáků naší školy v prostorách muzea v Přešticích (Dům historie Přešticka, Třebízského 24, Přeštice). Výrobky, které zde můžete vidět, vyrobili žáci na pracovišti v Oselcích v rámci předmětu Odborný výcvik.
Vystavené výrobky představují průřez Odborným výcvikem vybraných oborů vzdělávání, jako např.: Uměleckořemeslné zpracování dřeva, Uměleckořemeslné zpracování kovů anebo Truhlář a Kovář.

vystav-prestice--3-.jpg

Tato výstava je již v pořadí šestou akcí podobného rozsahu a vždy jsme se setkali s velmi pozitivní reakcí návštěvníků. Doufáme, že i v tomto případě Vás nezklameme a dokážeme, že řemeslo a poctivá práce má v naší společnosti ještě šanci a budeme si moci společně říci, že dnes tak opomíjené „ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO“, nebo si vzpomeneme na rčení z dob nedávno minulých „ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY“.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Výstava potrvá do 15. září 2013
Otevírací doba muzea: pondělí – pátek 9-12 13-17 hodin
                                 sobota - neděle a svátk
Pozvánka: ZDE