Jdi na obsah Jdi na menu

Pro budoucí studenty

Příspěvky

Organizace vyučování

2. 9. 2015

Pracovní doba učitelů OV - délka vyučování - struktura vyučovacího dne apod.

Obrazek

 

Základní nářadí

16. 4. 2014

Nákup základního nářadí pro truhlářské obory organizuje SŠ Oselce. Nákup nářadí realizuje škola již v měsíci srpnu a žáci si za určitých podmínek nářadí odkoupí.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Doporučená literatura a učebnice

25. 3. 2009

Zde najdete doporučenou literaturu, učebnice a sešity pro odborné předměty (technologie, materiály, odborné kreslení apod.), dle oborů a jednotlivých ročníků. Seznam doporučené literatury je jen informativní. Nákup literatury a učebnic po domluvě studentů a učitele odborných předmětů realizuje SŠ Oselce.

Obrazek

 

 

 

Doporučené pomůcky pro odborný výcvik

18. 11. 2008

Odborný výcvik (OV) je předmět, který žáky a studenty učí nejen dovednostem v daném oboru, ale také dodržovat důležité předpisy , jako je bezpečnost práce, požární ochrana, hygiena práce a zákoník práce.Obrazek