Jdi na obsah Jdi na menu

Prázdninová výstava-muzeum Blovice

23. 6. 2011

 

Prázdninová výstava 2011
Muzeum jižního Plzeňska Blovice
Dne 16. června 2011 byla zahájena výstava prací žáků naší školy v prostorách muzea jižního Plzeňska v Blovicích, které sídlí v tamním zámku Hradiště. Výrobky, které zde můžete vidět, vyrobili žáci na pracovištích v Oselcích a odloučeném pracovišti v Blovicích v rámci předmětu Odborný výcvik.
Vystavené výrobky představují průřez Odborným výcvikem vybraných oborů vzdělávání, jako např.: Uměleckořemeslné zpracování dřeva, Uměleckořemeslné zpracování kovu anebo Cukrářské práce.

zahajeni-prazdninove-vystavy-2011--27-.jpg

Tato výstava je již v pořadí třetí akcí podobného rozsahu a vždy jsme se setkali s velmi pozitivní reakcí návštěvníků. Doufáme, že i v tomto případě Vás nezklameme a dokážeme, že řemeslo a poctivá práce má v naší společnosti ještě šanci a budeme si moci společně říci, že dnes tak opomíjené „ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO“, nebo si vzpomeneme na rčení z dob nedávno minulých „ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY“.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Výstava potrvá do 15. září 2011
Otevírací doba muzea úterý – pátek 10 – 17 hodin

 

 

Náhledy fotografií ze složky Výstava prací žáků-muzeum Blovice