Jdi na obsah Jdi na menu

Prezentace prací žáků - galerie Nepomuk

6. 11. 2010

Výstava prací žáků - galerie Nepomuk

"ŘEMESLO MÁ BUDOUCNOST"

5. listopad - 28. listopad 2010

    5. listopadu 2010 se v prostorách Malé galerie v Nepomuku konala vernisáž k výstavě "Řemeslo má budoucnost". Vernisáž byla zahájena v 17.00 vystoupením studentů plzeňské konzervatoře a úvodním slovem ředitele školy Ing. Václava Bumbičky.
 
Výstava prezentuje výrobky našich čtyřletých maturitních oborů Uměleckořemeslné zpracování dřeva a Uměleckořemeslné zpracování kovu. Práci současných i bývalých žáků doplňují produkty tříletých učebních oborů odloučeného pracoviště v Blovicích Potravinářská výroba a Práce ve stravování.
Výstava potrvá do 28. listopadu a poté budete moci vidět vystavené výrobky v galerii naší školy, která bude veřejnosti zpřístupněna při dni otevřených dveří a zároveň 7. ročníku kovářského dne 2. prosince 2010
.

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Výstava prací žáků - galerie Nepomuk