Jdi na obsah Jdi na menu

Odborný výcvik-technologie

 

Připravujeme zakázky na PC
 

Již se k vám určitě dostala zpráva o realizaci projektu SŠ Oselce „Modernizace výuky odborných předmětů s využitím ICT“. Přečíst informace jste si mohli například v regionálním tisku nebo na našich webových stránkách. Díky tomuto projektu jsme mohli zakoupit a následně zařadit do výuky Odborného výcviku software Merick Calc 3000, který je určený pro přípravu výroby kancelářského a kuchyňského nábytku.

modely-nabytku--8-.jpg

 

Software se neomezuje jen na přípravu výroby, do které můžeme zahrnout návrhy jednotlivých kusů nábytku, nářezové plány a výpisy formátů dílců, ale jeho součástí je také vedení skladu včetně skladových dokumentů a vše je doplněno jednoduchou 3D vizualizací sestav nábytku.

Učitelé Odborného výcviku připravili a zavedli skladové položky včetně základní řady kuchyňských skříněk, které žáci po zvládnutí obsluhy softwaru mohou využívat pro přípravu zakázek nebo simulovaných úkolů.

navrhy--kuchynske-linky--14-.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Odborný výcvik-technologie