Jdi na obsah Jdi na menu

Projekt: Aktivní motivace žáků

14. 1. 2010

Obrazek

Projekt: Aktivní motivace žáků

 

Naše škola se v letošním roce zapojila do projektu : Aktivní motivace žáků ZŠ= jistota pro budoucnost technických oborů, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.Tento projekt je realizován v Plzeňském kraji, realizátorem je Krajská hospodářská komora Plzeňského kraje .

Hlavním cílem projektu je umožnit žákům ZŠ získat dostatečný přehled o řemeslných a technických profesích v nejžádanějších oblastech průmyslu v Plzeňském kraji. Získané informace pak mohou usnadnit volbu povolání.

Co projekt nabízí: besedy na škole za účasti odborníků z praxe
                          
odborné exkurze do firem
                          
praktické ukázkové dny

 Naší školu navštěvují žáci ZŠ zapojených do projektu v rámci praktických ukázkových dnů

Obrazek

.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Projekt: Aktivní motivace žáků