Jdi na obsah Jdi na menu

pracoviště Blovice

31. 10. 2008

Tříleté obory vzdělávání "učební" pro žáky ze ZŠ

41-51-E/01 Farmářské práce

Absolvent se uplatní v zemědělské prvovýrobě a službách pro zemědělství. Vykonává práce související s pěstováním rostlin a chovem zvířat, dovede obsluhovat zemědělskou techniku včetně její údržby. Naučí se základy zpracování rostlinných a živočišných produktů v rámci zemědělského podniku nebo soukromého sektoru.

  41-55-E/01 Opravářské práce

  Učební obor určený chlapcům, kteří po absolvování ovládají ruční i strojní opracování materiálu, mohou vykonávat údžbu a některé opravy strojů používaných v rostlinné a živočišné výrobě. Mohou získat řidičské oprávnění pro řízení traktoru i nákladního automobilu, dle zájmu mohou absolvovat svářečské kurzy. Obrazek

65-51-E/01 Stravovací
a ubytovací služby

Obor je zaměřen na přípravu a ošetření základních surovin určených k výrobě a expedici teplých i studených pokrmů, nápojů a příloh teplé i studené kuchyně. Žáci zvládají rovněž zhotovení pokrmů teplé i studené kuchyně.

29-51-E/01 Potravinářská výroba

Chlapci a dívky jsou schopni po složení závěrečných zkoušek pracovat v cukrářské výrobě, obsluhovat stroje, připravovat suroviny. Žáci zvládají finální zhotovení i zdobení cukrářských výrobků, restauračních moučníků a zmrzlin.

Nástavbové 2. leté studium

64-41-L/524 Podnikání

Dvouleté nástavbové studium pro absolventy tříletých učebních oborů. Maturant získá praktické i teoretické znalosti k zvládnutí práce TH pracovníků v různých oborech národního hospodářství. Adminisrativa, účetnictví, všeobecný přehled jsou zárukou odborného ulpatnění.

 

Obrazek

 

 

 

 

 Dny otevřených dveří:

24. listopadu 2017 od 12:00 do 17:00

20. ledna 2018 od 8:30 do 12:00

oficiální www stránky SŠ Oselce:

www.stredniskolaoselce.cz